فروش ۹۵۰۰ سکه در هفته نخست حراج

به گزارش بانک مردم و به نقل از تسنیم، مسعود سلیمانی گفت: هفته گذشته حراج در سه روز برگزار و مجموعاً چهار هزار و ۹۱۰ سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید و چهار هزار و ۶۴۰ نیم‌سکه بهار آزادی در ۲۱۹ رسید فروخته شد.

رییس بانک کارگشایی افزود: در روز نخست حراج، سکه‌ها در بسته‌های ۲۰تایی عرضه شد اما در دو روز بعد با توجه به افزایش تعداد متقاضیان، بسته‌های ۵۰ و ۱۰۰تایی را نیز آماده کردیم و در هفته جاری نیز سکه‌های تمام و نیم‌بهار آزادی در هر سه بسته عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه حراج سکه‌های تمام و نیم‌بهار آزادی امروز ساعت ۱۴ تا ۱۶ در این بانک صورت می‌گیرد، اظهار داشت: طبق برنامه قبلی، حراج در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه است که درباره روز چهارشنبه هفته جاری که تعطیل رسمی است، تصمیم‌گیری خواهد شد.

سلیمانی درباره وضعیت استقبال از حراج سکه در بانک کارگشایی هم ادامه داد: استقبال در هفته نخست حراج بسیار زیاد بود و حتی ما برای رفاه حال متقاضیان، امروز حراج را در سالن جدید با ظرفیت بالاتر در همان محل شعبه مرکزی بانک کارگشایی برگزار می‌کنیم.

رییس بانک کارگشایی همچنین جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه را مهمترین علت حراج سکه عنوان کرد و از متقاضیان خواست برای شرکت در این حراج حضوری، با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، روبه‌روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *