فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا: همکاری بانک‌هایی مثل سپه و ملت با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ستودنی است

کد خبر : ۳۷۰۴۷
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در نشستی با مدیرعامل بانک سپه اظهار داشت: بانک‌های سپه و ملت در حمایت از طرح‌های بزرگ و ملی قرارگاه سازندگی خاتم ‌الانبیاء(ص) نقش مؤثری داشته و برای اجرای پروژه‌های ملی و زیربنایی همکاری مطلوبی با قرارگاه دارند.

به گزارش بانک مردم، وی با بیان اینکه بانک سپه بانک بزرگ و با اصالتی است، افزود: ما از خدمات بانک سپه به خوبی یاد می‌کنیم و هر جا که لازم بوده است از آن حمایت کرده و می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه این قرارگاه در تحقق فعالیت‌های اقتصادی کشور نقش بسزایی دارد تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در حال حاضر در حوزه‌های مختلفی از جمله پروژه‌های عمرانی و کشاورزی نیز فعالیت دارد.

سردار عبداللهی گفت: در حوزه‌های مختلف عمرانی از جمله حمل و نقل، جاده‌ای، آزادراه، ریلی و بنادر، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) آماده مشارکت با بانک‌ها می‌باشد.

* مدیرعامل بانک سپه: مشارکت و حمایت از پروژه های بزرگ اقتصادی در دستور کار بانک قرار دارد

چقازردی در این نشست با اشاره به تجارب حرفه ای و خوشنامی و اعتماد عمومی مردم به نخستین بانک ایرانی اظهار داشت: برنامه و هدف بانک سپه کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سالی است که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است به همین دلیل از طریق مشارکت و حمایت در پروژه های بزرگ و مولد کشور به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری در این بخش هستیم.

مدیرعامل بانک سپه با تاکید به برنامه های این بانک مبنی بر پشتیبانی و همراهی با سیاست‌های نظام و دولت تدبیر و امید برای کمک به پروژه‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف گفت: نخستین بانک ایرانی برای تسریع و تسهیل در اجرای طرح های ملی گام های مهم و اساسی در حوزه های زیرساختی از جمله سیمان، نفت، فولاد، سنگ آهن، نیروگاه و سایر بخش‌های مولد و زیربنایی برداشته است.

رئیس هیأت مدیره بانک سپه در خصوص سرمایه‌گذاری شرکت امید در حوزه های اقتصادی یادآور شد: بانک سپه همواره سعی کرده است تا در حوزه های مختلف سرمایه‌گذاری و مشارکت کند و این سرمایه‌گذاری توام با ارزش آفرینی با محوریت تولید و ایجاد اشتغال می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه بانک سپه اولین بانکی بود که از سوی سازمان ملل تحریم شد، افزود: این بانک نخستین بانک ایرانی و بخشی از تاریخ بانکداری کشور است و پس از ۸ سال تحریم ظالمانه، با تقویت واحدهای ارزی خود در خارج از کشورآماده حضور مقتدر در عرصه بانکداری بین الملل می باشد.

image

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *