علما مرزداران اعتقادی مردم هستند/ حزب موتلفه ریشه در انقلاب دارد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس امینی صبح پنج‌شنبه در آیین گرامیداشت شهادت حجت‌الاسلام محمد خرسند امام‌جمعه کازرون و یادبود شهدای والامقام موتلفه به میزبانی مسجد امیر المومنین (ع) دامغان ضمن بیان اینکه علما نقش مهمی در حفظ دین‌دارند، ابراز داشت: بیشترین هجمه‌ها در طول تاریخ بر روحانیت بود و این هجمه‌های دشمنان روزبه‌روز در حال افزایش است.

وی اضافه کرد: علمای دین از جایگاه ویژه برخوردارند و این قشر در دل مردم و با مردم هستند و درد دین و جامعه دارند و می‌کوشند در ترویج فرهنگ و مبانی دینی گام بردارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شاهرود ضمن گرامیداشت پنجاه و چهارمین سالگرد شهادت شهدای حزب موتلفه شهیدان امانی، بخارایی، صفارهرندی و نیک نژاد، ابراز داشت: شهدای موتلفه پیشاهنگ شهدای انقلاب هستند.

امینی در ادامه تصریح کرد: حزب موتلفه ریشه در انقلاب دارد و این حزب یار و یاور امام و رهبری بوده و در تمام عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور نقش مهم و تأثیرگذار داشته و دارد.

وی افزود: حزب باید به فکر و درد مردم باشد و نه‌فقط در ایام انتخابات بروز و ظهور کند و تا انتخابات بعدی دیگر خبری از آن نباشد.

به گزارش خبرنگار مهر، این آیین از سوی امام‌جمعه، ستاد نماز جمعه، حوزه علمیه، مجمع علما و فضلا، بنیاد شهید و امور ایثارگران و حزب موتلفه دامغان برگزار شد.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *