طریقت‌منفرد: اینکه در انتخابات با چه گروهی همراه شوم دست خودم نیست

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

محمدحسن طریقت‌منفرد در گفت‌وگو با ایسنا، پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس در وزارت کشور در پاسخ به این پرسش که از سوی کدام گروه سیاسی وارد انتخابات شده است، اظهار کرد: اصولاً اینکه با چه گروهی در انتخابات حاضر شوم دست من نیست! گروه‌ها خودشان روابطی دارند که ممکن است از کسی حمایت کنند یا نه. این موضوع دست ما نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با شورای ائتلاف اصولگرایان همراه می‌شود یا از جریان نزدیک به احمدی‌نژاد حمایت می‌کند، گفت: آنهایی که نزدیک‌تر به شرایط مصرح در قانون اساسی باشند را می‌پسندم و مهمترین موضوع را در این زمینه ولایت‌مداری می‌دانم. البته اینکه کدام یک از گروه‌های سیاسی به این زمینه نزدیک‌ترند را نمی‌توان به راحتی تشخیص داد.

طریقت‌منفرد گفت: همه کسانی که وارد مجلس می‌شوند وظیفه دارند که با همه جریان‌ها همکاری کنند، ولی خود من به هیچ گروه یا دسته‌ای وابستگی و علاقه خاصی ندارم بنابراین باید ببینیم که در آینده چه پیش می‌آید.

وی در پاسخ به پرسشی درباره حضور همزمانش با محمد سلیمانی دیگر وزیر دولت احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام اظهار کرد: من خیلی از دوستان قدیمی را اینجا دیدم و حضور همزمانم با ایشان هم دلیل خاصی نداشته است.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *