طرح سوال از وزیر ورزش درباره قرارداد «ویلموتس» کلید خورد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، احمد راستینه در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره حواشی ایجاد شده پیرامون قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران،گفت: مجلس شورای اسلامی نسبت به قرارداد «ویلموتس» بسیار حساس و جدی است چرا که نزدیک به ۱۶۵ میلیارد تومان در قالب قرارداد با این مربی به کشور تحمیل شده است.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان باید به طور ویژه نسبت به این موضوع اعتراض کند چرا که در عقد این قرارداد کوتاهی های زیادی صورت گرفته و برای اولین بار باید از جیب خود این افرادی که در تنظیم قرارداد با این مربی کوتاهی کردند، این غرامت داده شود.

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس تصریح کرد: ما از کسانی که در انعقاد این قرارداد دخیل بودند، به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت کردیم و پرونده آنان در این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

راستینه اضافه کرد: در شرایطی که کشور در تحریم است و دشمنان تلاش می کنند تا از هر منفذی به کشور ما لطمه بزنند، سوال ما از وزیر ورزش و جوانان این است که چرا هیچ نظارتی بر این قرارداد ننگین نداشت و به همین دلیل طرح سوال از وزیر ورزش و جوانان را آماده کرده و به هیئت رئیسه مجلس ارائه کردیم.

وی گفت: اگر برای ما مسجل شود که شخص وزیر ورزش و جوانان در نظارت بر قرارداد «ویلموتس» کوتاهی کرده است، طرح استیضاح سلطانی فر را هم پیگیری خواهیم کرد.

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس افزود: علاوه بر اینکه تمام مسببان این قرارداد ننگین باید در دستگاه قضا محاکمه شوند و سازمان بازرسی باید به این مسئله ورود جدی داشته باشد.

راستینه گفت: کمیسیون فرهنگی و به ویژه کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی به طور ویژه این پرونده را مورد ارزیابی قرار می دهد و هدف ما برخورد جدی با مسببان انعقاد این قرارداد است.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *