شالیکاران گیلانی نیازمند توجه جدی دولت/ ضرورت افتتاح سایت لاکان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، جبار کوچکی نژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به خسارت جدی شالیکاران گیلانی، اظهار کرد: با توجه به بارش باران شالیکاران با آسیب جدی مواجه شده و بخش زیادی از محصولات آنها نابود شده است.

وی به کاهش برداشت محصول برنج از شالیزارهای استان گیلان اشاره کرد و افزود: آسیب شالیکاران باید جبران شود ادامه این وضعیت سبب می‌شود تا شالیکاران سال آینده نیز با مشکل مواجه شوند.

نماینده رشت در مجلس در ادامه با اشاره به وضعیت حوزه بهداشت و درمان و ضرورت بهره برداری از سایت درمانی لاکان، گفت: سرانه درمان گیلان بسیار پایین است که با توجه به شیوع ویروس کرونا وجود این ضعف بیش از گذشته نمایان شده است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات ارزی به یک معضل در تکمیل دستگاه زباله سوز رشت تبدیل شده است، بیان کرد: بهره برداری از دستگاه زباله سوز رشت یک مطالبه قدیمی مردم منطقه تبدیل شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به وجود ۵۰۰ واحد مسکن مهر آماده نشده در رشت اشاره و با بیان اینکه برای بهره برداری از این واحدهای نیازمند اختصاص یارانه هستیم، ادامه داد: این تعداد واحد پیشرفت ۹۰ درصدی دارند.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *