سیف نمایشگاه مطبوعات را نیمه‌کاره رها کرد/مسکن مهری‌ها مانع از حضور سیف شدند!

کد خبر : ۴۲۹۲۰
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کل بانک مرکزی در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات به دلیل مواجهه با شعارهای متقاضیان مسکن مهر بازدید خود را نیمه کاره رها و با حمایت ماموران حراست از درب پشتی نمایشگاه خارج شد.

به گزارش بانک مردم، خبرگزاری فارس نوشت:

ولی‌الله سیف در بازید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در جریان بازدید از غرفه‌های رسانه‌ها با اعتراض جمعی از متقاضیان مسکن مهر روبرو شد به طوری که این متقاضیان مانع از حضور وی در غرفه‌ها شده و خواستار پاسخگویی از رئیس کل شدند.

متقاضیان مسکن مهر حضور یافته در نمایشگاه بیش از ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر برآورد شدند و با پلاکاردها و شعارهای “مسکن مهر ما کو”، “نزول‌خوار، نزول‌ده دشمن دین و قرآن”، “پول ما را نمی‌دهند”، “پول ما را دزدیدند” “مسکن ما را نمی‌دهند” روبرو شد.

بر این اساس بسیاری از متقاضیان مسکن مهر از سال ۹۰ تاکنون با پرداخت ۳۲ میلیون تومان برای ساخت مسکن مهر در فازهای مختلف هنوز نتوانسته‌اند مسکن خئود را دریافت کنند و مسئولان به آنها گفته‌اند که ۱۰ میلیون دیگر باید واریز کنند که این مووضع به نسبت فازها متفاوت است.

در این باره یکی از متقاضیان عنوان می‌کند مسکن مهر در دولت قبل ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما سه سال است که مابقی آن تکمیل نشده اکنون قسط خانه‌ای را می‌دهم که هنوز نمی‌دانم وجود خارجی دارد یا خیر.

فرد دیگری در این رابطه به خبرنگار فارس می‌گوید: هنوز انتخاب واحد نکردم و می‌گویند می‌خواستی وام نگیرید که قسط ندهید.

به گزارش فارس، شرایط به گونه‌ای پیشرفت که بازدید سیف از سوی متقاضیان مسکن مهر با چالش جدی روبرو شد به طوری که اجازه ورود به غرفه‌ها به رئیس کل داده نشد و با حاکم شدن فضای متشنج در نمایشگاه ماموران حراست سیف را از درب‌های پشتی نمایشگاه به بیرون هدایت کردند.

سیف کارت اعتباری

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *