سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی بار دیگر به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد

به گزارش بانک مردم به نقل از خبرگزاری میزان، محمد علی وکیلی  با بیان اینکه سوال اول برخی نمایندگان از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری با ۵۸ امضاء از حد نصاب افتاد، گفت: از نظر ما این سوال بایگانی شده و گزارش آن به رییس مجلس ارسال شده است.

آنطور که خانه ملت گزارش داده است، عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همان سوال با همان محتوا و مضمون موسسات مالی و اعتباری بار دیگر امضاء مجدد گرفت، افزود: این سوال حدود ۸۸ امضاء دارد و امضاء کنندگان اصرار دارند که این سوال از رییس جمهور مطرح شود، لذا بنده براساس آیین نامه طرح دوباره سوال را به رئیس مجلس پی نوشت کردم که دکتر لاریجانی باید آن را تعیین تکلیف کنند.

وی ادامه داد: در صورت تعیین تکلیف دوباره باید این سوال برای بررسی به کمیسون اقتصادی ارجاع شود و گزارش آن به هیئت رییسه تقدیم شود.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال دیگری از رئیس‌جمهور با ۵ محور و ۱۰۲ امضاء از قبل آماده شده بود، تصریح کرد: سوال دوم نیز به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده و روز گذشته در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت که گزارش آن جلسه باید توسط کمیسیون به هیئت رئیسه ارسال شود.

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *