سرمایه گذاری خارجی در کشور را حمایت می‌کنیم

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر محمد باقر نوبخت صبح دوشنبه در مراسم افتتاح یک واحد صنعتی در قزوین با تبریک هفته دولت اظهار کرد: آنچه امروز افتتاح شد یک آغازی برای مراحل بعدی است و از اینکه از کشور دوست و برادر ما ترکیه سرمایه گذاران شریف و کوشایی برای فعالیت مشترک بین ایران و ترکیه اقدام می‌کنند استقبال می‌کنیم و از سوی هیئت دولت به سرمایه گذاران خوش آمد می گویم.

وی افزود: حضور شرکت‌های شاخص خارجی می‌تواند به اشتغال ما کمک کرده و پیامی هم به کشورهای دیگر است که در ایران امنیت و بستر لازم برای تولید مهیاست.

نوبخت تصریح کرد: حضور مسئولان کشوری در استان‌ها زمینه آشنایی بیشتر آنها با مشکلات استان‌ها را مهیا می‌کند و همانگونه که در سفر قبلی به استان قزوین با مشکل معافیت مالیاتی مواجه شدیم و امروز با خوشحالی اعلام می‌کنیم که آن را حل کردیم امروز هم برای حل مشکل گمرک اقدام خواهیم کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: از سرمایه گذاری خارجی در ایران حمایت کرده و مشکلات و موانع تولید آنها را حل خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور یادآور شد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید تعیین شده باید برای تحقق این امر تلاش مضاعف کنیم.

حضور در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی استان و امضای تفاهم نامه، افتتاح هفت دره پارک طبیعت، کلنگ زنی ۲ هزار واحد مسکونی محرومان و نیز حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری سیمای مرکز قزوین از جمله برنامه‌های سفر یک روزه معاون رئیس جمهور به استان قزوین است.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *