سخنگوی کمیسیون عمران مجلس: وضعیت اقتصادی کشور با روی کارآمدن “کرباسیان” بهبود می یابد

کد خبر : ۶۹۸۰۹
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به معرفی مسعود کرباسیان به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصادی، گفت: با معرفی کرباسیان این امیدواری ایجاد شده که وضعیت اقتصادی کشور با روی کار آمدن وزیری با سابقه اجرایی مناسب و عملکرد مثبت بهبود یابد.

به گزارش بانک مردم، صدیف بدری در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم به مجلس، گفت: کابینه ای که دولت معرفی کرده تغییراتی به نسبت دولت یازدهم داشته که این نشان از دغدغه مداری دولت است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید بیشترین چالش و دغدغه دولت دوازدهم حوزه اقتصادی و تحرک در آن و خروج واقعی از رکود باشد، افزود: توجه به مسائل اقتصادی در مراسم تنفید حکم ریاست جمهوری مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بود.

وی با تاکید بر اینکه با تغییرات صورت گرفته در تیم اقتصادی دولت وضعیت اقتصادی کشور ترمیم می شود، تصریح کرد: برنامه ریزی در حوزه های اقتصادی مهم ترین مولفه ای است که بهبود وضعیت اقتصادی کشور را رقم می زند.

وی ادامه داد: کرباسیان وزیر پیشنهادی وزارت افتصاد، سابقه خوبی داشته و می تواند برنامه ریزی مناسبی برای خروج از مشکلات اقتصادی ارایه کند.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *