سازمان آب و برق از سوی وزارت نیرو تقویت شود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، علی ‌عسگر ظاهری عصرسسه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان اظهار کرد: سازمان آب و برق خوزستان با قدمتی بیشتر از وزارت نیرو یکی از سازمان‌ های بسیار با اهمیت است.

وی با اشاره به تولید بیش از هفت هزار و ۵۰۰ مگاواتی برق در خوزستان و بهره مندی استان از رودخانه های بزرگ، افزود: با توجه به این، انتظار می ‌رود که سازمان آب و برق در حوزه مدیریت بسیار توانمند باشد.

ظاهری، ترس از تصمیم گیری را یکی از آفت های مدیریتی برشمرد و افزود: بخشی از این ترس به این مربوط می شود که  نمی دانند چه میزان از منابع محقق می شود.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیرعامل جدید سازمان آب و برق خوزستان گفت: انتظار داریم به سرمایه اصلی این سازمان یعنی نیروی انسانی توجه کنید.

ظاهری توجه به وضعیت آب شرب به ویژه در شهرهای پایین دست را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: کیفیت آب شرب یکی از دغدغه های در تمامی شهرهای استان است و باید تلاش شود تا این مطالبه به حق مردم حل شود.      

وی با اشاره به بهره مندی استان از چند رودخانه بزرگ، اظهار کرد:  باید برای رودخانه های کارون، دز، کرخه و مارون برنامه ریزی داشته باشیم لایروبی این رودخانه ها باید انجام شود تا این سرمایه ها بتوانند همیشه زنده بمانند.
نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت سازمان آب و برق باید از سوی وزارت نیرو برای داشتن اختیارات و منابع لازم تقویت و پشتیبانی شود، گفت: رودخانه کارون توسط چند حوزه مدیریت می شود از این رو انتظار می رود برای این رودخانه یک مدیریت واحد تعریف کنید که اختیار پاسخگویی در این زمینه را داشته باشد.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *