زمان واریز سود سهام عدالت مشمولان روستایی و عشایر صاحب حساب

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرگزاری فارس خبرهای دریافتی از سازمان خصوصی سازی نشان می‌دهد، پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور در حالی از چهارشنبه ۱۹ دیماه آغاز شده  که در شروع این مرحله به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آن‌ها متعلق به بانک‌های ملی، کشاورزی، پست بانک، صادرات و سپه است، پرداخت شده است.

بر این اساس در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر بیش از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر ۷۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

بر این اساس از امروز ۲۳ بانک دیگری که مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور شماره شبای بانکی خود در آن‌ها را وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند سودی بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان را میان ۴۸۰ هزار نفر از مشمولان توزیع خواهند کرد.

علاوه بر این از شنبه هفته آینده ۲۹ دی ماه ۹۷ توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای آن‌ها در بانک‌های مسکن و انصار است در مجموع به ارزش ۴۹ میلیارد تومان و جمعیتی بالغ بر ۵۷۰ هزار نفر پرداخت خواهد شد.

همچنین در آینده نزدیک سود سهام عدالت دیگر مشمولان روستائیان و عشایر که شماره شبای آن‌ها مربوط به بانک‌های تجارت، ملت، توسعه و رفاه است و جمعیت آن‌ها ۲میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بوده و ارزش کلی سود واریزی آن‌ها در مجموع حدود ۲۳۰ میلیارد تومان می‌باشد، پرداخت خواهد شد.

گفتنی است در پایان پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر در مجموع ۱۳ میلیون نفر از مشمولان مربوط به این گروه بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت دریافت خواهند نمود.

همچنین سود سهام عدالت دیگر مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال ۹۶ از شرکت‌های سرمایه پذیر و با اطلاع رسانی قبلی از سوی سازمان خصوصی سازی پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *