ریاست «محمد نهاوندیان» بر بانک مرکزی تکذیب شد

کد خبر : ۸۲۴۷۱
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در حالیکه برخی منابع جهت دار، اخبار عزل و نصب در بانک مرکزی خبر می دهند اما منابع آگاه، ریاست نهاوندیان بر بانک مرکزی را تکذیب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مردم: یک منبع آگاه نزدیک به دولت، در گفتگو با ایسنا ضمن تکذیب شایعات مربوط به تغییر رئیس بانک مرکزی، این اقدامات را واکنشی از جانب افرادی که در برنامه ساماندهی موسسات غیرمجاز مالی متضرر شده‌اند دانست.

این مقام مسئول نزدیک به دولت تاکید کرد: برنامه های رئیس کل بانک مرکزی در راستای ساماندهی به تعاونی‌های غیر مجاز و موسسات مالی با قوت دنبال می‌شود و دولت هیچ برنامه‌ای برای تغییر رییس کل بانک مرکزی ندارد و طبیعی است که در این مسیر برخی افرادی که ردپای آنها در ایجاد اختلال در نظام پولی و مالی کشور مشهود است دست به عملیات تخریب و شایعه سازی بزنند.

وی همچنین با اشاره به مطرح شدن نام دکتر نهاوندیان به عنوان جایگزین سیف در این شایعات افزود: در گفت‌وگویی که با معاون اقتصادی رئیس جمهوری داشته، وی نیز این موضوع را تکذیب کرده است.

سیف تا پایان دوره ۵ ساله در بانک مرکزی می ماند

در همین حال سایت اقتصادنیوز که حامی دولت محسوب می‌شود نوشت:

در حالی که برخی منابع از انتخاب محمد نهاوندیان به عنوان رئیس کل بانک مرکزی خبر می دهند ، یک منبع آگاه به اقتصادنیوز اعلام کرد که خبر انتخاب معاون اقتصادی رئیس جمهوری به عنوان رئیس کل بانک مرکزی موثق نیست.

آنگونه که شنیده می شود ولی الله سیف به احتمال زیاد تا پایان دوره پنج ساله ریاست خود در ساختمان میرداماد باقی می ماند.

در همین حال یک منبع نزدیک به محمد نهاوندیان نیز در گفتگو با اقتصادنیوز ، انتصاب وی به عنوان رئیس کل بانک مرکزی را تکذیب کرد.

شایعه برکناری رئیس کل بانک مرکزی تاکنون چندین بار در رسانه ها مطرح شده است که هر بار شاهد عدم تحقق آن بوده‌ایم.

Twitter
Google+
Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *