رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: «کاسپین» و «آرمان» زخمی بر دل سپرده‌گذاران گذاشتند که مرحم‌گذار ندارد/ بانک مرکزی پاسخگو باشد

وی با بیان اینکه بانک مرکزی در اسرع وقت پاسخگوی سپرده‌گذاران مؤسسات مالی «آرمان» و «کاسپین» و دیگران باشد، افزود: تعدادی از هموطنان با اعتمادی که به بانک مرکزی داشته‌اند در این مؤسسات سرمایه‌گذاری کرده‌اند و در حال حاضر هستی خود را از دست‌رفته می‌یابند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بانک مرکزی باید بر نحوه همکاری بانک‌ها در حل مشکلات مردم، ایجاد زمینه کارآفرینی و اشتغال و تولید نظارت داشته باشد و با تدوین قوانین مناسب هم‌راستا با برنامه ششم توسعه کشور در حل معضل بیکاری که در حال حاضر بزرگترین اولویت کشور است گام بردارد.

وی تأکید کرد: سپرده‌گذاران این مؤسسات علاوه بر اینکه از انسداد حساب‌هایشان و عواقب ناشی از عدم گردش سرمایه حاصل می‌شود متضرر می‌شوند، فشار روانی حاصل از سرگردانی شهروندان هزینه‌هایی است که به جامعه تحمیل می‌شود.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه در دیدار مردادماه با رئیس جمهور نیز یکی از محورهای گفت‌وگو ساماندهی این مؤسسات بود، توضیح داد: به خاطر اهمیت موضوع در هفته جاری نیز در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس که با حضور دکتر نوبخت تشکیل شد، به این موضوع تأکید شد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: بی‌توجهی به مردم و هزینه‌ای که ‌نظام بابت آن پرداخت می‌کند، تاوان ندانم‌کاری کسانی است که باید با اقتدار از مردم دفاع کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: ای‌ کاش کسانی که باید تصمیم بگیرند، خود دچار چنین معضلی بودند تا درک بهتری از موقعیت داشتند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *