رئیس اتحادیه انجمن‌های انرژی ایران از آیت الله رئیسی تقدیر کرد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به سبب ابلاغ بخشنامه لزوم رعایت مصوبات بانک مرکزی؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا سیدهاشم اورعی، رئیس اتحادیه انجمن‌های انرژی ایران طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه از ابلاغ بخشنامه مورخ ۹۹.۰۴.۲۱ به مراجع قضایی سراسر کشور مبنی بر لزوم رعایت مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار از سوی بانک‌ها، قدردانی کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

با سلام،

احتراماً، بر همگان آشکار است که عملکرد شبکه بانکی کشور و عدم رعایت قوانین از سوی بانک‌ها به گره کوری در اقتصاد کشور تبدیل شده و متأسفانه در شرایط خطیر ناشی از تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه به سرکردگی آمریکا، فعالیت‌های تولیدی کشور را به چالش جدی کشیده است.

جای بسی تأسف است که علی‌رغم وعده‌های همیشگی، دولت در برخورد با اقدامات غیرقانونی شبکه بانکی کاملاً منفعلانه عمل کرده و اجازه می‌دهد که بانک‌ها پای خود را بر گلوی تولید فشرده و بی‌محابا آینده کشور و نظام را به مخاطره بیاندازند.

اقدامات قوه قضائیه تحت مدیریت جناب‌عالی تنها نکته اتکا و قوت قلب است که با اقدامات قاطع اجازه نمی‌دهید شبکه بانکی با تکیه بر ثروت و قدرت به راه ناصواب خود ادامه دهد.

در این راستا لازم می‌داند به نمایندگی از جمعی از فعالان اقتصادی به ویژه در بخش انرژی، مراتب سپاس خود را از حضرت‌عالی در ابلاغ بخشنامه شماره ۹۰۰۰.۶۷۷۰۱.۱۰۰ مورخ ۹۹.۰۴.۲۱ به مراجع قضایی سراسر کشور مبنی بر لزوم رعایت مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار از سوی بانک‌ها ابراز نماید.

توفیقات روز افزون حضرت‌عالی را در حمایت همه جانبه از فعالیت‌های اقتصادی مولد در سال جهش تولید از درگاه پروردگار مسئلت دارد.

انتهای پیام/۴۱۲۷

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *