دیدار مدیرعامل جدید موسسه اعتباری کاسپین با سپرده‌گذاران/ افتخار: فرشتگان هنوز در کاسپین ادغام نشده/ تجمع نکنید/ به همه ابهامات شما پاسخ می دهم/ از همه سپرده‌ها صیانت می‌کنم

کد خبر : ۵۸۵۹۰
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: افتخار مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین در دیدار با سپرده‌گذاران گفت: از سپرده های سپرده گذاران صیانت خواهم نمود  و در پرداخت های وجوه عدالت را رعایت خواهم کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی موسسه، دکتر محمد جعفر افتخار مدیر عامل به اتفاق نعیمی رئیس هیات مدیره و ساعی راد عضو هیات مدیره امروز ۱۲ اردیبهشت ماه پس از اتمام دومین جلسه هیأت مدیره در ساختمان مرکزی موسسه اعتباری در جمع سپرده گذاران حاضر و پس ازایراد سخنانی به سوالات و ابهامات آنها پاسخ دادند .

وی طی سخنانی اظهار داشت اینجانب با پشتیبانی و اتکای به خداوند بزرگ و پشتکاری که در خود سراغ دارم در جهت حل مشکلات موجود این مسولیت را پذیرفتم و تمام وجودم تلاش خواهم نمود تا در جهت صیانت از سپرده های مردم و ساماندهی مجموعه وبرقراری عدالت در پرداخت ها گام بردارم .

مدیر عامل موسسه اعتباری کاسپین مردم را از تجمع در خیابان برحذر داشت و گفت من حاضرم در جمع سپرده گزاران در محل مناسبی حضور یابم وبه سوالات انها پاسخ دهم.

وی در خصوص موسسه اعتباری فرشتگان افزود: تا به حال این تعاونی در موسسه اعتباری کاسپین ادغام نشده است و باید اموال تعاونی تحویل کاسپین بشودو با توجه به آنها پاسخگوی سپرده گزاران باشیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از سپرده گزاران مبنی بر گلایه ازعدم پاسخگویی و اطلاع رسانی مدیران قبلی موسسه ، افزود: لازم است با توجه به اینکه باید مردم ازآخرین اقدامات انجام شده اطلاع داشته باشند لذا تلاش می شود تا با راه اندازی سایت دو طرفه مردم و مدیران و لزوم پاسخگویی ارتباط متقابلی با سپرده گزاران داشته باشیم.

در این جلسه نماینده سپرده گذاران و چند نفر دیگر به طرح سوالات متعدد خود پرداختند و مدیرعامل موسسه نیز به سوالات مطروحه پاسخ داد.

IMG_5948

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *