دولت مشکلات ناشی از جهت‌گیری نظام سلطه علیه کشور را حل کند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که مهمترین اولویت دولت و مسؤولان برای سال جدید چه موضوعی باید باشد، اظهار کرد: در مرحله اول آن چه مهم است این است که در عرصه داخلی و بین المللی مسؤولان باید به حفظ انسجام و وحدت ملی توجه داشته باشند که خمیر مایه تمامی امور است و از جمله می‌توان به شعار محوری سال که رهبری به آن اشاره کرده است کمک کند.

وی افزود: در موضوع سیل و خرابی‌های اخیر ما شاهد هماهنگی انسجام و وحدت همه نهادها و حتی گروه‌های سیاسی و جناحی بودیم که اولویت‌ها را تشخیص داده بودند و به حفظ انسجام کمک کردند.

این نماینده سابق مجلس با تاکید بر این که مسؤولان باید تلاش کنند مشکلاتی که ناشی از جهت گیری‌های نظام سلطه نسبت به جایگاه جمهوری اسلامی است را در کشور کم کنند اظهار کرد: از آن جای که جایگاه جمهوری اسلامی در عرصه جهانی برای بسیاری از دشمنان غیرقابل تحمل است و آنها را وحشت زده کرده شاهد یک هماهنگی در برخی موارد ناپیدا میان اروپا و آمریکا در این زمینه هستیم که می‌طلبد مسؤولان برای کم کردن مشکلات ناشی از آن هماهنگی بیشتری داشته باشند.

سبحانی نیا تاکید کرد: اولویت دیگری که در داخل باید مورد توجه مسؤولان قرار گیرد ایجاد اشتغال و زمینه سازی برای ازدواج جوانان است و نیز این که کارآفرینی را مورد توجه قرار دهند و سعی کنند معیشت مردم را تأمین سازند.

وی در پایان تاکید کرد: ممکن است مشکلات اقتصادی اخیر برای عده‌ای مشکل ایجاد نکند اما قطعاً بخش عمده از جامعه تحت فشار هستند اما شرایط فرهنگی ما و اقتضائات اجتماعی آنها را به این سو می‌برد که کمتر از شرایط خود شکایت داشته باشند و یا آن را به رخ بکشند اما مسؤولان حتماً باید اهتمام جدی برای رفع این مشکلات داشته باشند.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *