دور دوم انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه میانه لغو شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگار مهر با تأیید این خبر افزود: اسفند ماه سال گذشته در تمام حوزه‌های انتخابیه استان به جز شهرستان میانه نتایج قطعی انتخابات در مرحله اول مشخص شد و سرنوشت انتخابات در حوزه انتخابیه میانه به دور دوم کشیده شد.

وی سپس ادامه داد: اسفند ماه با برگزاری انتخابات در میانه از مجموع ۶۸ هزار و ۸۱۴ رأی مأخوذه، مهدی اسماعیلی با ۱۶ هزار و ۸۶۶ رأی در مرحله اول به عنوان اولین نماینده این شهرستان حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت و از بین آقایان علی شامی و بهنام صفایی قرار بود با برگزاری انتخابات در ۲۱ شهریور نماینده دوم این شهرستان مشخص شود.

راستگو با اشاره به اینکه یکی از دو کاندیدای راه یافته به مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه میانه ردصلاحیت شده است، ابراز داشت: این رد صلاحیت به استناد نامه شورای نگهبان و اعلام ستاد انتخابات کشور انجام شده و برای همین دور دوم انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه میانه لغو شد.

وی با بیان اینکه هنوز در خصوص نحوه انتخاب دومین نماینده حوزه انتخابیه میانه در مجلس اظهار نظری نمی‌توان انجام داد، گفت: برگزاری انتخابات با حضور یک نامزد موضوعیت ندارد و برای همین این انتخابات برگزار نمی‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *