دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در شهرستان اسلامشهر افتتاح شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

علی خضریان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به حضور جمعی از نمایندگان در آیین افتتاح دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در شهرستان اسلامشهر، گفت: دفتر خانه ملت که امروز در اسلامشهر افتتاح شد، زمینه ارتباط مستمر مردم این منطقه از حوزه انتخابیه را با نمایندگان مجلس فراهم خواهد کرد.

وی افزود: همچنین نمایندگان مجلس از پروژه نیمه تمام بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید کردند و علیرغم آنکه پروژه های نیمه تمام مانند این بیمارستان بخشی از هزینه های ملی را صرف خود کرده اند، با تأخیر در اتمام، به طور روزافزون بارِ مالی بیشتری را برای تکمیل و راه اندازی نیاز دارند و لازم است هر چه سریعتر این پروژه ها به سرانجام برسد.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران تصریح کرد: همچنین نمایندگان از مجتمع های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در چهاردانگه بازدید کردند و در این بازدید با صنعتگران بحث و گفتگو کردند و آنان مشکلات خود را مطرح کردند.

خضریان تأکید کرد: رسیدگی به مطالبات فعالان صنعتی و صنفی این منطقه باید به سرعت صورت گیرد تا در سال جهش تولید، چرخ این صنایع با سرعت بیشتری بچرخد، چرا که شهرستان اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب های صنعتی استان تهران را دارد.

وی گفت: همچنین نمایندگان از پروژه مترو تهران به اسلامشهر بازدید کردند که این پروژه مهم مشکلات تردد مردم چند شهرستان را مرتفع خواهد کرد و از بارِ ترافیکی محور مواصلاتی شهرستان اسلامشهر و شهرستان های اطراف جاده ساوه می کاهد.

گفتنی است در این بازدید، حجت الاسلام سیدرضا تقوی، رضا تقی پور، علی خضریان، مهدی شریفیان، اقبال شاکری، بیژن نوباوه وطن، غلامحسین رضوانی، ابوالفضل عمویی، احمد نادری، مجتبی توانگر، سیدعلی یزدی خواه، زهره سادات لاجوردی و زهره الهیان حضور داشتند.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *