دستگیری شرور شبکه‌های اجتماعی

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آناسرهنگ علی محمدی گفت: در پی اعلام مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت عمومی پایتخت مبنی بر اینکه فردی در پیج اینستاگرامی خود تصاویری از قدرت نمایی خود و تبلیغات غیر مجاز بارگذاری و انتشار  می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با رصدهای  اطلاعاتی مخفیگاه،  مشخصات و هویت اصلی گرداننده این  صفحات، در حوالی شمال‌غرب تهران شناسایی شد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم از مرجع قضائی اخذ شد، اظهار کرد: روز گذشته نهم تیر ماه در یک عملیات پلیسی،  مأموران این پایگاه  موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و برای  ادامه تحقیقات به  پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران انتقال دهند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به کسب درامد نامشروع و دریافت مبالغ هنگف از طریق تبلیغات غیرقانونی در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اینستاگرامی اقرار کرد، اضافه کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطر نشان کرد: پلیس با رصد مستمر فضای مجازی با مجرمان و افرادی که بخواهند چه در این فضا و چه در فضای حقیقی نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/۴۱۲۷

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + شانزده =