دستگیری زورگیر حرفه‌ای با ۵۰ فقره سرقت در تهران

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، بهزاد اختیاری در خصوص دستگیری زورگیر حرفه‌ای با ۵۰ فقره سرقت در تهران گفت: پرونده‌ای از کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که مال باخته پس از حضور در این پایگاه در اظهاراتش، عنوان کرد که حدود ساعت ۲۳ حوالی پارک بسيج پیاده در حال تردد بودم که ناگهان ۲ موتورسوار جلويم را گرفته و  يکی از آنها از موتور پياده شد و با تهديد سلاح سرد و زخمی کردن دستم، مبلغ ۶۵۰ هزار تومان وجه نقدم را ربوده و به سرعت از محل گریختند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از مأموران این پایگاه، شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار داده و ردپای یکی از سارقان حرفه‌ای را در تحقیقات پلیسی به دست آوردند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: کارآگاهان با چهره‌زنی و پالایش اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در محله سلیمانیه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را طی یک عملیات ضربتی دستگیر کردند که فرد دستگیر شده در تحقيقات پليسی به ۵۰ فقره زورگيری با همکاری ۲ تن از همدستانش در شرق تهران اقرار کرد.

بختیاری با اشاره به اینکه با تلاش و پيگيری مأموران تاکنون ۳۶ تن از مال باختگان شناسايی و به این پایگاه دعوت شده‌اند، تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری ۲ همدست این متهم ادامه دارد.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *