خدمت صادقانه به مردم بالاترین معروف در جامعه است

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد رحیمی شامگاه یکشنبه در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سقز ضمن گرامیداشت هفته دولت و هفته امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: آرامش و وضعیت سفید کرونا در کردستان مدیون تلاش و زحمات کادر درمان و بهداشت است و مردم هم با رعایت بهداشت فردی از بار زحمات این تلاشگران کم کردند که جای تقدیر دارد.

رحیمی شکست‌های پشت سرهم آمریکا در مقابل زیاده خواهی‌های خود را نشان از همراهی و همدلی مردم با نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: مدیران و مسئولان، خدمات خالصانه شهیدان رجایی و باهنر را الگوی کار و فعالیت خود قرار دهند تا نام آنها در تاریخ ماندگار شود.

رحیمی بالاترین معروف را خدمت صادقانه به مردم دانست و اضافه کرد: جایگاه و پست مدیریتی گذرا خواهد بود بنابراین مدیران با رعایت شان مردم در نحوه خدمات رسانی از حب و بغض شخصی و تسویه حساب خودداری کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال یکی از سال‌های سخت بودجه‌ای کشور است، گفت: این حجم از اختصاص اعتبار به کردستان به خصوص شهرستان سقز علیرغم مشکلات و تحریم‌های اقتصادی کار ارزشمند دولت را نشان می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *