خدمات غیرحضوری در تأمین اجتماعی توسعه می‌یابد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا در مراسم افتتاح بیمارستان تأمین اجتماعی امیرالمومنین(ع) خوی گفت: این بیمارستان هدیه ناقابلی از طرف سازمان تأمین اجتماعی و مرحوم دکتر نوربخش به مردم خوی است.

وی با بیان اینکه این بیمارستان ۵۰ تخت‌خواب دارد و در ساخت آن از بهترین و به روزترین امکانات استفاده شده است، اظهار کرد: تأمین اجتماعی در سطح کشور درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های زیادی در دست ساخت دارد.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به توسعه خدمات غیرحضوری در بخش بیمه این سازمان گفت: در تلاش برای افزایش خدمات غیرحضوری هستیم. سازمان تأمین اجتماعی رویکرد خود را تغییر داده و به جای اینکه مردم به سازمان مراجعه کنند، سازمان به آن‌ها برای حل مشکلاتشان مراجعه می‌کند.

زدا ادامه داد: ۶۵ سرویس را به صورت غیرحضوری تقدیم مردم می‌کنیم که باعث می‌شود حدود ۶۰ درصد از مراجعات مردم به سازمان کمتر شود.

وی با بیان اینکه حذف دفترچه‌ها در حال پیگیری است، گفت: در ۱۰۰درصد مراکز ملکی این اقدام انجام شده و در مراکز غیرملکی به دلیل نیاز به امضای دیجیتال این روند کندتر بوده و در این زمینه نیازمند کمک سایر ارگان‌ها هستیم.

انتهای پیام/۴۰۷۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *