حاشیه‌‌نگاری/ حضور دختر صفدر حسینی در بانک ملی و یادداشت پنهانی الیاس حضرتی!+عکس

۵۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران بانک‌های دولتی حواشی جالبی رخ داد.

به گزارش بانک مردم، در این جلسه که به میزبانی بانک ملی برگزار شد، همه مدیران دولتی و معاون نظارتی بانک مرکزی و اکثر اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس حضور داشتند.

از حواشی این جلسه حضور سیده فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی که چند ماه پیش حواشی آن مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته، بود. سیده فاطمه حسینی به همراه زهرا سعیدی از جوان‌ترین نمایندگان مجلس است که عضو کمیسیون اقتصادی هستند.

همچنین الیاس حضرتی که عضو ناظر شورای پول و اعتبار هم شده کنار حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی نشسته بود و جالب اینکه در زمان سخنرانی پورابراهیمی برای وی به صورت پنهانی یادداشتی نوشته بود و حسین‌زاده نیز زیرچشمی به یادداشت نگاه می‌کرد!

۵۹

در این جلسه محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح اصلاح نظام بانکی در کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : از سال ۱۳۶۲ تاکنون قانون جدیدی در خصوص مسائل بانکی تدوین نشده و این امر باعث مشکلاتی در حوزه عقود بانکداری اسلامی ، شفاف سازی صورت های مالی و سایر امور اقتصادی کشور شده است و برای رفع مشکلات اقتصادی و پاسخگویی به دغدغه مراجع عظام و مردم باید با اصلاح قوانین ، نقاط ضعف آن را بر طرف کنیم.

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *