جلسات شورای پزشکی و هیئت‌های رسیدگی معافیت کفالت برگزار می‌شود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جلسات شوراهای پزشکی و هیئت‌های رسیدگی مربوط به معافیت کفالت که به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده بودند از اول اردیبهشت ماه مجددا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند.

بر اساس این گزارش در این اطلاعیه آمده است:

رسیدگی به پرونده‌های شورای پزشکی و هیئت‌های رسیدگی با رعایت  فاصله‌گذاری اجتماعی بین افراد و اقدامات غربالگری از جمله تب سنجی افراد در بدو ورود، الزام استفاده از ماسک، دستکش و …. در وظیفه عمومی محل سکونت مشمولان انجام می‌شود.

همچنین لازم به ذکر است مشمولان واجد شرایط در صورت دریافت پیامک حضور در جلسه شورا، در موعد مقرر به رده وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه کنند.

 به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کاهش ترددهای غیر ضروری مشمولان و خانواده‌های آنان، رسیدگی به پرونده‌هایی که نیاز به حضور مکفل و مشمول نباشد به‌صورت غیرحضوری و براساس محتویات پرونده انجام می‌شود.  مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی  sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/۴۰۷۶

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *