جزییات۲ کشته و زخمی در حادثه کارگاه مترو شهید محلاتی

باشگاه خبرنگاران: ساعت ۱۹ و۲۰ دقیقه عصر دیروز وقوع حادثه در محدوده کارگاهی ایستگاه مترو شهید محلاتی به نجات گران آتش نشانی و اورژانس اعلام شد و بلافاصله امدادگران در محل حادثه حاضر شدند.

رضا تقی پور سخنگوی شورای شهر در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزییات این حادثه که دومین حادثه کارگاهی در ایستگاه های در حال ساخت متروی شهری تهران است، بیان کرد:  بر اساس اعلام تیم های امدادی در محل حادثه در محدوده کارگاهی و در قسمت انبار دپوی ستون‌های بتنی به وقوع پیوسته بود.

وی افزود: ۲ تن از کارگران که مشغول جا به جایی این ستون‌ها که در کنار دیوار قرار داده شده تا ریل‌ها بر روی آن نصب شوند به دلیل ریزش این ستون‌ها مدفون شدند که متاسفانه یکی از کارگران در دم جان سپرد و مصدوم دیگر توسط عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد.

جلال ملکی سخنگوی شهردای تهران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد وقوع حادثه کارگاهی در مترو شهید محلاتی به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی گفت: بر همین اساس نیروهای امدادی به محا اعزام شدند و ۲ شخصی که در زیر ستون های بتنی محبوس شده بودند خارج کردند اما متاسفانه یک تن از آن ها که از مهاجران افغان بود کشته شد.

ملکی گفت: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است و اعلام می شود.

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *