تیپ ویژه صابرین با قدرت مقابل پژاک و جیش‌الظلم ایستاده است

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور عالی و دستیار ارشد فرمانده معظم کل قوا در یادواره شهدای تیپ نیروهای ویژه صابرین که در حسینیه شهدای بسیج برگزار شد، اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه یک نیروی پرافتخار است که حضوری جدی در میدان دارد.

وی با اشاره به مقام شامخ شهدا افزود: شهادت یک راز و رمزی دارد که باید آن را شناخت. شریفترین مرگ در راه خدا شهادت است و واژه شهادت و شهید بیش از ۱۵۰ بار در قرآن آمده است‌. بهترین و پاک ترین فرزندان این ملت در ۴۰ سال گذشته جانشان را در راه دفاع از ملت و امنیت ملی شهید شده اند.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا با تشریح خصوصیات اخلاقی و معنوی شهدا، عنوان داشت: اگر شهدا نبودند، ایران و انقلاب اسلامی هم نبود. ما با خانواده شهدا عهد و پیمان بسته ایم که از آرمان های امام بزرگوارمان دفاع کنیم؛ ما به شهیدان مدیونیم.

سرلشکر رحیم صفوی تاکید کرد: شهیدان در مقابله با ظالمین و مستکبرین و متجاوزان به امنیت ملت قهرمانانه ایستادند. خانواده شهیدان بسیار صبور هستند و صبورانه ایستادند تا ایران و اسلام بماند.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام برای حفظ امنیت داخلی  تلاش زیادی کردند و شهدای زیادی در این زمینه تقدیم شده اند، ادامه داد: تیپ نیروهای ویژه صابرین شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرده است. تیپ نیروهای ویژه صابرین بهترین نیروی عملیاتی نیروی زمینی سپاه است که با قدرت در مقابل تروریست ها از جمله پژاک و جیش الظلم ایستاده است. امنیت ما در همه مناطق مختلف کشور از جمله شمال غرب و جنوب شرق مناسب و قابل قبول است و این مرهون ایستادگی رزمندگان و خصوصا تیپ نیروهای ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه  است.

مشاور نظامی فرمانده معظم کل قوا با بیان نقش آفرینی رزمندگان اسلام در حفظ امنیت ملی اضافه کرد: نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق و شمال غرب و مجموعا کل کشور  عظمت ملت ایران در مقابل نیروهای مزدور آمریکا و رژیم صهیونیستی  ارتقا داده است.

وی با اشاره به رهبری حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری در مدیریت کشور گفت: دشمنان ما بدانند ملت ما ملتی شکست ناپذیر است و رهبری جمهوری اسلامی یک رهبر مقتدر و حکیم است.

سرلشکر رحیم صفوی اظهار داشت: من به شما اطمینان می دهم به زودی آمریکا از منطقه غرب اسیا پا به فرار خواهد گذاشت و  ملت سوریه آمریکایی ها را از کشورشان بیرون خواهد کرد و هوشمندی ملت های منطقه ایالات متحده را به شکست خواهد کشاند.   

گفتنی است در این مراسم از شهدای تیپ نیروهای ویژه صابرین از جمله شهید دانیال صفری و شهید مرتضی ابراهیمی تجلیل شد.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *