تکذیب خبر بازداشت دادستان سابق تهران/ رسانه‌های بیگانه به‌دنبال تخریب دستگاه قضا هستند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، چندی است که در فضای مجازی مطالبی مبنی بر اینکه عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان سابق تهران بازداشت شده است منتشر شده و تحقیقاتی از وی درباره پرونده‌های مختلفی نظیر پرونده اکبر طبری صورت گرفته است. رسانه‌های منتشرکننده این خبر دقایقی بعد از اعلام بازداشت دادستان سابق تهران اعلام کردند که این فرد با وساطت غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه آزاد شده است.

اما بعد از گذشت چند روز از انتشار این خبر، عباس جعفری دولت‌آبادی موضوعات منتشرشده درباره خودش در فضای مجازی را تکذیب کرد و علام کرد که از تمام شایعه‌پراکنان شکایت کرده است.

در این خصوص یک منبع آگاه در دادستانی تهران با تکذیب خبر بازداشت دادستان سابق تهران و انتقال وی به زندان اوین گفت: این موضوع از اساس کذب است و بعد از بازداشت اکبر طبری، شایعات مختلفی در فضای مجازی مطرح می‌شود که اکثر این مطالب کذب است.

وی اظهار کرد: رسانه‌های بیگانه از هر فرصتی برای تخریب قوه قضائیه استفاده می‌کنند و مردم باید اخبار مربوط به دستگاه قضائی را از مراجع رسمی دنبال کنند.

براساس این گزارش، بعد از بازداشت اکبر طبری، در فضای مجازی مطالبی درباره ارتباط این فرد با دادستان سابق تهران منتشر شده بود.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *