توقیف یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در اصفهان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، مهدی معصوم‌بیگی درباره کشف مواد مخدر در استان اصفهان گفت: فرماندهی انتظامی استان اصفهان در سال جدید در زمینه مبارزه با اعضای باندها و شبکه‌های قاچاق مواد مخدر که یک بلای خانمان‌سوز است با قوت کار خود را شروع کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در این راستا مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان موفق شدند با یک کار اطلاعاتی و عملیاتی گسترده، اعضای باند ۱۱ نفره‌ای که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر به استان داشتند را شناسایی کنند؛ در راستای مقابله با این باند عملیات ظفر یک طراحی و عملیاتی شد و مأموران توانستند با اجرای موفق آن یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر را از قاچاقچیان کشف کنند.

وی بیان کرد: از این مقدار مواد کشف شده یک تن و ۵۰۰ کیلو آن تریاک، ۶۰ کیلو هروئین، ۹۰ کیلو حشیش و ۱۵۰ کیلوگرم نیز مرفین بوده است.

معصوم‌بیگی از توقیف ۱۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین خبر داد و گفت: ۵ دستگاه خودرو به صورت راه پاک‌کن عمل می‌کردند که در مجموع ۱۱ نفر دستگیر و همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: این مقدار مواد از مرزهای شرقی و جنوب شرقی کشور بارگیری شده و به مقصد اصفهان و استان‌های مرکزی حمل می‌شدند که با هوشیاری مأموران پلیس با عاملان آنها برخورد قانونی صورت گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ یکی از اولویت‌های اصلی این فرماندهی در سال جدید است، گفت: در اولین عملیات موسوم به ظفر یک مأموران پلیس نشان دادند که از آمادگی بالایی برای برخورد با سوداگران برخوردار هستند و از این جا به همه کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند هشدار می‌دهیم که از برخورد قاطعانه نیروی انتظامی در امان نخواهند بود.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *