توضیح بانک قوامین در مورد آتش گرفتن یکی از شعب مازندران

کد خبر : ۳۷۸۷۶
تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در پی انتشار خبری با عنوان شعبه فریدونکنار بانک قوامین آتش گرفت در پایگاه خبری بانک مردم، روابط عمومی بانک قوامین در استان مازندران توضیحاتی در این‌باره ارسال کردند که در زیر مشاهده می‌فرمایید:

مدیریت محترم پایگاه خبری بانک مردم

با سلام و اهدای احترام ، عطف به خبر شماره ۳۷۷۴۰ مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۵ در خصوص آتش سوزی بانک قوامین شعبه فریدونکنار مطالب تکمیلی ذیل جهت انتشار و بهره برداری لازم اعلام میگردد.

اطلاعیه روابط عمومی بانک قوامین در خصوص آتش سوزی شعبه فریدونکنار

روابط عمومی بانک قوامین در اطلاعیه ای در خصوص آتش سوزی شعبه فریدونکنار این بانک توضیحاتی را ارائه نمود.

براساس این اطلاعیه ، آتش سوزی در ساعت ۰۹/۱۹ روز جمعه مورخ ۲۶/۰۶/۱۳۹۵ به وقوع پیوست که علت آن نیز اتصال در سیستم برق مربوط به باجه سیستم نوبت دهی شعبه و نقص یکی از باجه های تحویلداری بوده است که با حضور به موقع مأموران آتش نشانی شهرستان فریدونکنار در کوتاه ترین زمان ممکن ، حریق کنترل و خوشبختانه هیچ گونه آسیبی به سایر باجه های تحویلداری ، صندوق، اسناد ، مدارک و … شعبه مذکور وارد نشد.

در این اطلاعیه تاکید شده است که خسارات وارده به شعبه ناچیز بوده و بانک قوامین هیچ محدودیتی در جبران خسارت و تهیه مکانی مناسب و امن جهت سرویس دهی شایسته به مشتریان گرانقدر بانک نداشته و ندارد. ضمن اینکه در اثر حریق هیچ گونه خسارتی به فضاهای اطراف وارد نشده است .

روابط عمومی بانک قوامین در این اطلاعیه تصریح کرد:  پس از انجام مراحل قانونی در خصوص تعیین میزان خسارت وارده  از طریق بیمه ، کار شعبه از ساعاتی دیگر طبق روال عادی انجام خواهد شد. ضمن این که در حال حاضر نیز شعبه مذکور پاسخگوی مشتریان گرانقدر می باشد.

روابط عمومی بانک قوامین در پایان از تلاش های مأموران زحمتکش آتش نشانی و کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونکنار تقدیر به عمل آورد.

قوامین

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *