توصیه‌های پلیس راهور درباره سفرهای نوروزی

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران- کرج محدوده گرمدره اظهار کرد: همین وضعیت در آزادراه کرج- قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس گزارش شده است؛ همچنین بار ترافیکی در محور شهریار- تهران و پاکدشت- تهران نیز پرحجم است و در دیگر جاده‌های کشور مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: در حال حاضر بارش باران در برخی از محورهای استان کرمان و بیرجند گزارش شده است اما در اکثر محورهای کشور جوی آرام حاکم است.

وی گفت: محورهای شمشک- دیزین در استان تهران، اولنگ- شاهرود در استان گلستان، سی‌سخت- پادنا در استان یاسوج، پونل- خلخال در استان گیلان، تویسرکان- گنجنامه در استان همدان، سروآباد- پاوه در استان کردستان و زرنه- سومار در استان ایلام به دلایل مختلف مسدود است.

رحمانی با توجه به نزدیکی تعطیلات نوروز و شروع سفرهای نوروزی به هموطنان توصیه کرد تا نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا به امید خدا حوادث جاده‌ای ما کاهش پیدا کند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: دو عامل خواب‌آلودگی و عدم توجه به جلو از عوامل مهم در بروز تصادفات است لذا رانندگان هنگام خستگی کمی استراحت کرده و بعد به حرکت خود ادامه دهند و همچنین در هنگام حرکت فاصله طولی با خودروی جلویی را حفظ کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

وی در پایان گفت: هموطنان قبل از شروع سفر خود، برای اطلاع از آخربن وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *