توزیع ۳.۵ میلیون بسته معیشتی در رزمایش هم دلی بین نیازمندان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی بعد از ظهر پنج شنبه در رزمایش هم دلی و کمک مومنانه استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران، فرمانداران ری و اسلامشهر و جمع دیگری از خیرین و مسئولان در مجموعه سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران برگزار شد، طی سخنانی گفت: شیوع ویروس کرونا و دلیل آن ناشناخته است و هنوز هم شناخت ما نسبت به این ویروس بسیار کم است.

وی افزود: دانسته‌های بشریت نسبت به این ویروس بسیار کم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از زمانی که این ویروس شیوع پیدا کرد، شاهد جلوه‌های زیبا، با عظمت و تحسین برانگیز از حضور ملت ایران در کنار مسئولان و کادر درمانی در ابعاد مختلف مقابله با این ویروس هستیم و ملت ایران در این میدان در مقایسه با دیگر ملل دنیا، هم دلی، همبستگی، مواسات و کمک را به طور برجسته‌تر به نمایش گذاشت و ملت ایران در صدر ملت‌های دنیا در مواجهه با این ویروس است.

وی با بیان این که کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی و بهداشت و درمان کشور در مقابله با ویروس کرونا را تحسین برانگیز دانست و گفت: تمدن غرب که ادعای پیشرفت و ترقی به ویژه در حوزه بهداشت و درمان دارد، طبق آمار عملکردی به مراتب ضعیف‌تر از ایران داشته اند.

سلیمانی گفت: اما کادر بهداشت و درمان ما و پزشکان ایرانی از آلمان با نظام درمانی زبانزد در اروپا در مقابله با کرونا بهتر عمل کرده و موفق تر است، این سند کارآمدی نظام جمهوری اسلامی و سرمایه گذاری در زمینه بهداشت و درمان طی ۴۱ سال گذشته است.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا بارها ایران را تهدید به حمله نظامی کردند

وی با بیان این که رتبه ایران اسلامی در درمان ویروس کرونا حائز اهمیت و توجه است، اضافه کرد: در مهار ویروس کرونا با بسیج ملی که با مشارکت گسترده بسیجیان کشور انجام شد، به طور تحسین برانگیزی غربالگری کرونا در کشور رخ داد و سازمان بهداشت جهانی را به تحسین واداشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ناراحتی‌های دشمنان ملت از موفقیت فرزندان ایران اسلامی را مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز تمدن غرب که خدا را کنار گذاشته و انسان را محور قرار داده بود، در مقابله با ویروس کرونا انسانیت را نیز کنار گذاشت، امروز اقتصاد لیبرالی و نظام اقتصادی غرب است، که به فکر پیشگیری و درمان انسان‌ها نیست و به فکر حفظ خود است و در درمان انسان‌ها بین رنگین پوستان، سیاه پوستان و سفیدپوستان و نیز افراد مسن و سایرین تفاوت قائل می‌شوند.

وی به جنگ روانی دشمن علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا ملت ایران را تهدید به حمله نظامی کردند، الان نیز گاهی از این موارد از زبان سرکرده نظام سلطه جاری می‌شود، اما می‌بینید، در چهارراهی که این مشکلات عدیده توسط نظام سلطه ایجاد شده است، ملت استوار دست در دست هم و با هم دلی ایستاده است.

توزیع ۳.۵ میلیون بسته معیشتی در رزمایش هم دلی بین نیازمندان

سلیمانی با تاکید بر تشکیل جبهه واحد مسئولین و نهادهای انقلابی برای مقابله با پیامدهای کرونا گفت: مرحله اول رزمایش کمک مومنانه از همین روزها آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، نباید اجازه دهیم، پیامدهای منفی به مردم ما آسیب بزند.

وی مرحله اول رزمایش مواسات را دارای دو بخش دانست و گفت: در بخش اول که تا ولادت امام حسن مجتبی (ع) ادامه خواهد داشت، ۳.۵ میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع خواهد شد و در بخش دوم رزمایش نیز که از نیمه ماه رمضان آغاز می‌شود، تغییراتی در نوع این رزمایش هم دلی آغاز می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما در جبهه تولید برای مدیریت پیامدهای کرونا نیز یک طرح گسترده‌ای تدارک دیده ایم، که با تاکید بر «جهش تولید» به کمک مردم عزیز، کشاورزان، دامداران و باغداران و افرادی که در عرصه تولید فعال هستند، خواهیم شتافت.

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *