توزیع بسته‌های نوشت افزار اهدایی رهبرمعظم انقلاب به فرزندان شهدای مدافع حرم

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

با حضور معاون ستاد اجرایی فرمان امام صورت گرفت؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از ستاد اجرایی فرمان امام، مهرداد بذرپاش در گردهمایی فرزندان شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون صبح امروز در گلزار شهدای تهران برگزار شد، اظهار کرد: همان‌طور که شهدای جنگ تحمیلی برای نجات جان ملت و کشور در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند و به دشمنان قسم خورده ایران اسلامی نشان دادند که ایران کشوری نیست که در مقابل دشمن تسلیم شود، امروز هم مدافعان حرم به پیروی از شهدای جنگ تحمیلی، سیلی محکمی به استکبار جهانی زدند.

وی در ادامه با تأکید بر این‌که شهدا جایگاه عظیمی نزد خداوند دارند، بیان کرد: نیت و هدف تمام شهدا برای رضای خداوند و مبارزه با کفر و ظلم است و تابعیت و ملیت شهدا در تحقق اهداف و آرمان‌های والایشان تفاوتی ندارد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام افزود: صبح امروز قبل از شروع این مراسم معنوی، کنار قبر پدر شهیدم رفتم و افتخار کردم که فرزند شهید هستم؛ شما هم باید به پدران شهیدتان افتخار کنید، چرا که شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون که از برادران دینی و افغانستانی ما هستند، در خط مقدم مبارزه با ظالمان حضور دارند و در راه خدا جهاد می‌کنند.

بذرپاش خاطرنشان کرد: مدافعان حرم افغانستانی که لشکر غیور فاطمیون را تشکیل دادند، نقش مهم و بزرگی در تضعیف قدرت جریان تکفیری داعش ایفا کردند، آنها با شهامت و دلاوری‌های خود اجازه ندادند به حریم آل‌الله جسارت شود و در واقع خالق امنیت و آسایش شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه عده‌ای درک صحیحی از نقش رزمندگان و شهدای مدافع حرم در امنیت و اقتدار کشورمان ندارند و گاهی می‌بینیم که با اظهارنظرهای ناپخته‌شان موجب دل‌آزردگی خانواده‌های معزز شهدا می‌شوند، اما باید بدانند صبر خانواده‌های شهدا از جنس صبر حضرت زینب (س) است و هیچ خللی در عزم و اراده غیورمردان ایرانی و افغانستانی برای مبارزه با استکبار وارد نخواهد شد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام با تأکید بر این‌که شهدای مدافع حرم و به‌خصوص شهدای لشکر فاطمیون، غربت حضرت سیدالشهدا (ع) در کربلا را درک کرده‌اند، گفت: شهدای لشکر فاطمیون اجر و منزلت رفیعی دارند، چرا که خانواده‌های این عزیزان بعد از شهادت مصیبت‌های بسیار زیادی را متحمل می‌شوند و از سوی دیگر نیز خانواده‌هایشان در مملکت غربت قرار دارند، هرچند که ما عزیزان افغان را بر روی چشمانمان قرار می‌دهیم.

بذرپاش با بیان این‌که باید دست تک‌تک خانواده‌های شهدای مدافع حرم را ببوسیم، در پایان یادآور شد:  از فرصت یادواره‌های شهدا باید استفاده کنیم و این فرهنگ را در بین عموم مردم فراگیر کنیم.

در پایان این مراسم ازطرف ستاد اجرایی فرمان امام بسته‌های کیف و نوشت افزار ایرانی اهدایی رهبرمعظم انقلاب توسط مهرداد بذرپاش به فرزندان شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون اهدا شد.

انتهای پیام/۴۱۰۵/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *