توزیع اقلام فرهنگی در ایام نوروز در سطح استان گلستان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، حبیبه ابراهیمی‌کتولی با اعلام خبر توزیع اقلام فرهنگی در ایام نوروز ۹۸ بین مسافران و گردشگران، اظهار کرد: در ایام نوروز استان گلستان از جمعیتی چند برابر جمعیت جاری خود پذیرایی می‌کند و این امر مستلزم نگاهی فرابخشی به موضوع گردشگری در گلستان است.

وی افزود: اقلام تبلیغاتی و راهنما و نقشه گردشگری استان گلستان و شهرستان‌ها در سطح پایگاه‌های اطلاع‌رسانی شهرستان توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت مستمر توزیع خواهد شد.

مدیر روابط عمومی, امور فرهنگی و بین‌الملل اداره کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از آماده‌سازی بیش از ۱۴۰ هزار نسخه اقلام فرهنگی در ایام نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: این اقلام در قالب راهنمای گردشگری استان به دو زبان فارسی و انگلیسی، پوستر از جاذبه‌های شاخص طبیعی و تاریخی استان، بروشور راهنمای موزه‌های استان، بروشور شهر تاریخی جرجان، پایگاه دیوار بزرگ گرگان, بروشور میراث جهانی گنبد قابوس، کارت پستال از جاذبه‌های گردشگری و بافت تاریخی استرآباد(گرگان)، لوح فشرده جاذبه‌های گردشگری استان و …در ورودی و خروجی ۱۴ شهرستان در بین مسافران و گردشگران نوروزی توزیع خواهد شد.

ابراهیمی‌کتولی اذعان کرد: امسال برای نخستین بار بروشورهایی برای معرفی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی شهرستان‌های سطح استان به‌صورت مجزا تهیه شده است که جهت اطلاع‌رسانی و خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مسافران و گردشگران ورودی در محل کمپ‌ها و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان‌ها توزیع خواهد شد.

وی در پایان گفت: بروشورهای صنایع دستی, بروشور یگان حفاظت میراث فرهنگی گلستان, پازل جاذبه‌های استان, ساک دستی که خود معرف نگارستان ایران است, از دیگر اقلام فرهنگی برای نوروز ۹۸ است.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۰۵/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *