تردد از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و بر‌اساس اطلاعات به‌دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور در شبانه‌روز گذشته، كل تردد ثبت ‌شده برون شهری کشور نسبت به روز قبل ۶٫۵ درصد کاهش یافته است.

بر‌اساس این گزارش آزاد‌راه‌های کرج-تهران با ۱۳۲ هزار و ۹۳۴، قزوین-کرج با ۱۳۱ هزار و ۱۱۱ و تهران-کرج با ۱۲۸ هزار و ۹۲۹ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص داده‌اند.

بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، برخی از محدودیت‌های ترافیکی در روزهای شنبه(۳۱ فروردین) و یکشنبه( یکم اردیبهشت) اعلام شد.

بر همین اساس، از ساعت ۱۴ تا ۲۴ یکشنبه اول اردیبهشت ماه تردد از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این محور از مرزن‌آباد به‌سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

بنابر اطلاعیه این مرکز تردد انواع وسایل نقلیه در روز یکشنبه یکم اردیبهشت در محور هراز از رودهن به‌سمت آمل نیز ممنوع و از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از آب‌اسک به رودهن یک‌طرفه خواهد بود.

شایان ذکر است در محور هراز تردد کلیه تریلرها به‌جز کامیون‌ها و کامیونت‌های حامل مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه(۳۱ فروردین) و ۶ الی ۲۴ روز یکشنبه(یکم اردیبهشت) در محور هراز ممنوع است.

براساس آخرین گزارش اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور سایر محورهای شریانی و غیر‌شریانی همچون پلدختر-كوهدشت، پلدختر-دره شهر، قدیم پلدختر-خرم آباد، کمربندی دهلران، شهداد-نهبندان، ديهوك-راور، اهواز-آبادان، بندر ترکمن-سه‌راهی یساقی، گمیشان-خواجه‌نفس، عشق‌آباد-بردسكن، چغازنبيل-شوشتر، زابل-هیرمند و بستان-چذابه مسدود است.

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۸ الی ۱۹ و كمترين تردد بين ساعات ۴ الی ۵ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهی از اين موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *