ترافیک سنگین در آزادراه ساوه-تهران/ جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، در آستانه تعطیلات آخر هفته هم اکنون تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور ترافیک در آزادراه ساوه – تهران محدوده نسیم شهر سنگین بوده و تردد به سختی صورت می‌گیرد.

ترافیک در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا ساسانی و آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک هم نیمه سنگین گزارش شده است.

بر اساس این گزارش تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است؛ ضمن اینکه تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج ابتدای جاده چالوس به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج – تهران یک‌طرفه می‌شود.

همچنین تردد خودروها از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه می‌شود.

انتهای پیام/۴۰۷۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *