بی‌سابقه‌ترین آزمون استخدامی بانکی برگزار شد/تنها شرط شرکت در آزمون: کارمند تعاونی منحله ثامن‌الحجج بودن!/بانک پارسیان: اگر شبکه ما توسعه یابد پذیرفته‌شدگان را استخدام می‌کنیم+عکس

کد خبر : ۴۳۷۷۱
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: آزمون استخدامی بانک پارسیان برای به خدمت گرفتن کارکنان تعاونی منحله ثامن الحجج امروز ۲۷ آبان در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش بانک مردم، امروز آزمون استخدامی کارکنان تعاونی ثامن الحجج در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد تا بانک پارسیان به کمک این آزمون، کارمندانی را که نیاز دارد، جذب کند.

این آزمون که با استقبال فراوان کارکنان ثامن‌الحجج مواجه شد، در ۳ مقطع دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار گردید و کارمندان دیپلمه، آزمون امروز بانک پارسیان را بسیار ساده و پیش پا افتاده عنوان کردند.

برعکس کارمندان دیپلمه، کارمندانی که باید آزمون تخصصی می‌دادند تست‌های دروس عمومی را سخت و دروس تخصصی را آسان دانستند. کارکنان ثامن الحجج که آزمون بانک پارسیان موجب شده بود گرد هم آیند برای این آزمون هیجان داشتند اما یک اطلاعیه از سوی بانک پارسیان کمی استرس ثامن الحججی ها را زیاد کرد. در اطلاعیه بانک پارسیان که امروز در محل آزمون نصب شده بود آمده بود که استخدام قبول‌شدگان بعد از ایجاد نیاز ناشی از توسعه شبکه خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده که باید بانک مرکزی مجوز توسعه شبکه بانکی (مثل مجوز توسعه شعب) رابه پارسیان بدهد تا آنها، ثامن‌الحججی‌ها را استخدام کند.

جالب اینکه آز   مون امروز بانک پارسیان یک تکلیف از سوی بانک مرکزی تعبیر شده و اقدام زورکی تعبیر می‌شود!

با وجود اینکه کارمندان ثامن‌الحجج مدعی بودند از استخدام در بانک پارسیان ناامید هستند و این آزمون را سرکاری می‌دانستند اما از آن استقبال خوبی کردند.

آزمون بانک پارسیان برای استخدام کارکنان ثامن‌الحجج را می‌توان بی‌سابقه‌ترین آزمون استخدامی بانکی برای ساماندهی کارکنان یک تعاونی اعتباری منحله دانست.

در زیر عکس‌های حضور کارکنان و اطلاعیه بانک پارسیان را می‌توانید مشاهده کنید:

photo_2016-11-17_19-04-18

photo_2016-11-18_02-43-00

photo_2016-11-18_02-43-08photo_2016-11-18_02-43-15

photo_2016-11-18_02-43-22

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *