برخی پیمانکاران شهرداری حقوق کارگران را رعایت نمی‌کنند

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، مجید فراهانی جلسه امروز شورای شهر تهران در ارتباط با الزام رعایت حقوق کارگران در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شهرداری تهران، اظهار کرد: با پیگیری مستمر شورای شهر تهران سال گذشته بخشنامه جامع الزام رعایت حقوق کارگران در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شهرداری جهت تضمین حقوق کارگران تنظیم و به شهرداران مناطق ۲۲گانه،  شرکت‌ها و سازمان‌ها ابلاغ شد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده علی‌رغم بخشنامه هنوز برخی از حقوق کارگران توسط برخی پیمانکاران رعایت نمی‌شود و ضروری است نظارت بهتری در اجرا صورت بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این‌که در دوران کرونا سخت‌ترین شرایط اقتصادی بر ضعیف‌ترین اقشار جامعه فشار مضاعفی وارد می‌کند، گفت: به جا است که نظارت دقیقی بر پیمانکاران از یک سو و نیز ارائه کمک و مساعدت های لازم به پیمانکاران صاحب صلاحیت از سوی دیگر جهت تأمین شرایط بهتر برای کارگران زحمتکش مدیریت شهری فراهم شود.

فراهانی در پایان گفت: امیدوارم با اقدام به موقع، مؤثر و اهتمام شهردار تهران و همکاری در اجرای بخشنامه‌های صادره شاهد تحقق تهران شهری برای همه به عنوان دستاورد مدیریت شهری باشیم.

انتهای پیام/ ۴۱۰۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *