بارش برف در محورهای ۶ استان کشور

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران- کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک و آزادراه کرج- قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه‌سنگین است؛ از طرفی بار ترافیکی در ورودی‌های شهر تهران پرحجم گزارش شده است و در دیگر جاده‌های کشور مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: هم‌اکنون بارش برف را در محور سبزوار- اسفراین در استان خراسان رضوی، شاهرود- آزادشهر در استان سمنان، محور فیروزکوه محدوده گدوک در استان مازندران، گرگان- شاهرود در استان گلستان و برخی از محورهای استان اردبیل و آذربایجان غربی شاهد هستیم لذا در این محورها لغزندگی وجود دارد و افرادی که قصد سفر به این استان‌ها دارند حتماً زنجیرچرخ همراه داشته باشند.

وی افزود: همچنین در برخی از محورهای استان زنجان، سمنان، خوزستان، مازندران و گیلان شاهد بارش باران هستیم؛ مه‌گرفتگی را نیز در برخی از محورهای استان‌های شمالی و شمال غربی کشور شاهد هستیم لذا در استان‌های شمالی با کاهش دید روبه‌رو هستیم لذا رعایت فاصله طولی از الزامات رانندگی در این محورها است.

رحمانی گفت: محور شمشک- دیزین در استان تهران، پونل- خلخال در استان گیلان، اولنگ- شاهرود در استان گلستان، گنجنامه- همدان در استان همدان و سروآباد- پاوه در استان کردستان به‌دلیل یخ‌زدگی، آبگرفتگی، ریزش کوه و ناایمن بودن تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *