بارش باران در محورهای ۶ استان کشور

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک بر خلاف روزهای گذشته در آزادراه تهران- کرج و آزادراه کرج- قزوین روان است و به‌طور کلی تردد در تمام محورهای کشور به صورت روان در جریان است.

وی در خصوص مداخلات جوی نیز گفت: هم‌اکنون بارش باران را در برخی از محورهای استان گیلان، مازندران، کردستان، کرمانشاه، ایلام، اردبیل محدوده پارس‌آباد- مشکین‌شهر و آذربایجان غربی شاهد هستیم؛ همچنین مه‌گرفتگی در محور اسالم به خلخال در استان اردبیل و برخی از محورهای اهواز و همدان وجود دارد لذا در این محورها کاهش دید را شاهد هستیم؛ بنابراین رانندگان فاصله طولی را رعایت کنند تا مشکل خاصی به‌وجود نیاید.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره محورهای مسدود نیز گفت: محور شمشک- دیزین در استان تهران، اولنگ- شاهرود در استان گلستان، پونل- خلخال در استان گیلان، همدان- تویسرکان در استان همدان و امیدیه- دیلم در استان خوزستان به‌دلیل ناایمن بودن مسدود است.

رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *