این مرد با کارت بانکی دیگران ولخرجی می‌کند/ آیا این دزد را می‌شناسید؟ + عکس بدون پوشش متهم

کد خبر : ۶۹۱۴۴
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دزد کارت های بانکی که ولخرجی میلیونی می کند تحت تعقیب ویژه پلیس قرار گرفت.

به گزارش بانک مردم، رکنا نوشت:

روز ۱۲ تیرماه امسال مردی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۳۵ تهران اعلام داشت که فرد یا افرادی با سرقت کارت عابر بانکش اقدام به برداشت غیرقانونی بیش از ۱۲ میلیون تومان از حساب وی کردند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “برداشت غیرمجاز پول” و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۵ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره چهاردهم پلیس Police آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در اداره چهاردهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” داخل خانه در حال استراحت بودم که متوجه آمدن پیامک روی گوشی شدم ؛ زمانیکه به سراغ گوشی تلفن همراه خود رفتم ، در کمال تعجب متوجه شدم که مبلغ ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از حساب عابر بانک بنده کسر شده در حالیکه من داخل خانه بودم !! تمامی وسایل خودم را جهت پیدا کردن عابر بانک وارسی کردم اما خبری نبود ؛ آنزمان بود که متوجه ی سرقت Stealing عابربانک خود شدم “.

با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان با بررسی تراکنش بانکی حساب متعلق به مالباخته ، اطلاع پیدا کردند مردی حدودا ۳۵ ساله با مراجعه به یک واحد تجاری در بازار Store حضرتی ، اقدام به خرید ۶ کارتن سیگار خارجی به مبلغ ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان کرده است ؛ با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته ، تصویر این شخص شناسایی و در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد : در ادامه رسیدگی به پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری متهم پرونده ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر این شخص شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد وی را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۳۱ در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

این دزد را می شناسید؟/این مرد با کارت بانکی دیگران ولخرجی می کند + عکس بدون پوشش متهم 

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *