ایرلاین‌ها با پول مردم کاسبی می‌کنند/ ۴۰۰ میلیارد تومان پول مردم در دست ایرلاین‌هاست

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حرمت الله رفیعی در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: بر اساس مطالعات میدانی ما بالغ‌بر 400 میلیارد تومان از پول مردم در اختیار ایرلاین ها است و مقداری بیشتر از این مبلغ هم در اختیار هتل‌ها و مراکز اقامتی خارجی و داخلی قرار دارد و مردم هم نمی‌توانند پولشان را مسترد نمایند.

وی افزود: دفاتر ما هم این‌قدر توان مالی ندارند که پول مردم را برگردانند و من به‌کرات از مسئولان به خصوص مسئولان محترم نظارتی درخواست کرده‌ام و با وزرای مربوطه و مدیران دستگاه قضا مکاتبه نموده و خواسته‌ام تا وارد عمل بشوند چراکه پیگیری بیشتر این موضوع از عهده سازمان‌های ما خارج است.

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور گفت: مدت ۴ ماه است پول مردم در اختیار این ایرلاین‌ها است و بخشنامه‌های صادرشده برای استرداد این وجوه به مردم بلااثر بوده است.

وی افزود: در حال حاضر سؤال اینجاست که چه کسی باید این پیگیری را انجام بدهد چراکه ایرلاین ها در حال کاسبی با پول مردم هستند و مردم هم که به امید مسافرت در دفاتر ما ثبت‌نام کرده بودند به دلیل جبر واردشده به دلیل کرونا از سفر بازمانده‌اند و پولشان هم تاکنون به آن‌ها بازگردانده نشده است.

انتهای پیام/۴۱۴۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *