ایجاد ۴۰ هزار شغل توسط ستاد اجرایی فرمان امام در سیستان و بلوچستان

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، محمد مخبر در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان و در جریان بازدید از چند طرح اقتصادی گفت: در سفر سال ۱۳۹۶ به استان وعده ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و ۱۰ هزار شغل را در طی سه سال دادیم که با گذشت دو سال و نیم، علاوه بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، حدود ۴۰هزار شغل را ایجاد کرده‌ایم.

وی افزود: امروز ۲۰هزار شغل جدید ایجاد شده از سوی ستاد اجرایی فرمان امام در استان سیستان و بلوچستان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و این رقم به‌زودی به ۴۰هزار شغل خواهد رسید.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به سایر خدمات این ستاد اظهار کرد: تا به امروز ۱۴۰ مدرسه و ۹۰ مرکز بهداشت و درمان را در استان سیستان و بلوچستان احداث کرده‌‌ایم، هم‌چنین با حمایت و سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی،۴۷ مرکز بسته بندی، ۱۵ دامداری و ۱۲ کشتارگاه که به حالت نیمه تعطیل درآمده بودند، دوباره به فعالیت مشغول شده‌اند.

مخبر کمک به۶۰ هزار بازمانده از تحصیل را از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در سیستان و بلوچستان برشمرد و خاطرنشان کرد: با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی ستاد اجرایی، ۱۰ درصد کمبود گوشت قرمز کشور تأمین شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به ساخت ۲ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به محرومیت استان، محدودیتی در زمینه ساخت مسکن برای محرومان نداریم. هم‌چنین به ساخت مسکن برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی کمک ویژه خواهیم کرد.

مخبر تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، به یاری دولت در اجرای طرح ملی احداث واحد مسکونی برای محرومان آمده است و در ساخت این واحدها مشارکت می‌کند.

انتهای پیام/۴۰۴۶/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *