انهدام باند سارقان خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی پلیس پایتخت، حمید هداوند از دستگیری ۲ سارق خودرو و لوازم داخلی آن با اعتراف به ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: با وقوع چندین فقره سرقت مشابه در محدوده کلانتری ۱۴۷ گلبرگ تیمی از مأموران کلانتری بررسی موضوع را به‌طور ویژه در دستور کار قرار دادند و در تحقیقات اولیه مشخص شد که سرقت‌ها توسط یک سارق یا یک باند انجام گرفته است.

جانشین رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: تعداد گشت‌های انتظامی هدفمند در طول شبانه‌روز افزایش یافت تا اینکه مأموران کلانتری گلبرگ در ساعت ۸ شب هشتم اردیبهشت متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید شدند که برای بررسی موضوع، پلاک خودرو را استعلام و در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که خودروی پراید سرقتی است.

وی عنوان کرد: مأموران کلانتری برای دستگیری راننده خودروی سواری  اقدام کردند ولی سارق که توجهی به فرمان‌های پلیس نمی‌کرد، سعی کرد که با سرعت بالا از محل متواری شود؛ سرانجام مأموران موفق شدند وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به‌همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل کنند.

هداوند با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کرد، افزود: در گام بعدی در تحقیقات پلیسی، متهم اصلی پرونده توسط مأموران کلانتری ۱۴۷ گلبرک نیز دستگیر شد؛ سارقان، سرقت‌ها را در محدوده محله‌های نارمک، گلبرگ و خاک سفید انجام می‌دادند و اموال مسروقه را به ۲ مالخر در همین محدوده می‌فروختند.

جانشین رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، هر ۲ مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و با تکمیل پرونده، متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/۴۱۱۰/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *