امینی فرد: ۲۲ بهمن در انقلاب یک اصل و نقطه عطف است

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

امینی فرد در گفت‌وگو با ایسنا افزود: امسال مردم با حضور گسترده خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، یک بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و رهبری انقلاب تجدید میثاق می‌کنند.

نماینده ایرانشهر در ادامه گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی ملت ایران و درهم شکستن ابهت شرق و غرب و اثبات ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت‌های پوشالی و ظالم جهان بود.

وی اظهار کرد: امسال نیز همچون سال‌های قبل باید حضور هوشمندانه‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشیم تا این حضور پشتوانه محکمی برای سیاست داخلی و خارجی ما باشد و قطعاً این حضور پاسخ مناسبی را در سطح بین‌المللی خواهد داشت و به تهدیدات دشمنان پاسخ محکمی می‌دهد.

امینی فرد گفت: یکی از صحنه‌های پرشکوه و ماندگار انقلاب، حضور گسترده مردم در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن است که همانند سال‌های گذشته در سیستان و بلوچستان نیز برگزار می‌شود و شکوه عظمت حضور مردم استان در کشور بازهم چشمگیر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن شناسنامه انقلاب است و حضور مردم در این روز بزرگ نشان می‌دهد آنها پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با حضور هر ساله خود را راهپیمایی این روز با شعارهای خود فریاد عزت خواهی، استقامت و استقلال طلبی را سر خواهند داد.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *