امیدواریم بتوانیم سرباز ولايت و خدمتگزار لايقی برای امنيت مردم باشیم

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در جلسه جمع‌بندی نظارت عالی ستادی و ارزیابی میدانی از یگان‌های مستقر در فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با تبریک دهه کرامت گفت: حضور سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت همراه مایه خیروبرکت و ارتقای هرچه بیشتر نظم و امنیت در شرق کشور باشد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی بر اساس تدابیر و منویات فرمانده معظم کل قوا مأموریت‌های خود را انجام می‌دهد و خوشبختانه با حمایت‌های ستاد کل نیروهای مسلح و روحیه جهادی و تلاش همکاران رشد و پیشرفت خوبی را در این راستا شاهد بوده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد: در استان خراسان رضوی با حضور مقتدرانه فرماندهی انتظامی و فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی و خراسان جنوبی سعی و تلاش بسیار خوبی صورت گرفت و مصوبات ستاد کل و تدابیر بر اساس اولویت‌های مشخص‌شده انجام می‌شود.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت روزآمدی، توجه و توسعه اقدامات و عملکرد پلیس در مناطق مرزی تأکید کرد و گفت: موضوع انسداد مرزها نیز همان‌گونه که رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد به‌علت گستردگی مرزها زمان‌بر است و باید با اهتمام بیشتری وارد میدان عمل شویم.

وی حاشیه‌نشینی، اتباع خارجی و جرائم سایبری را از مهم‌ترین موضوع‌های امنیتی در استان خراسان رضوی دانست که با تلاش و اقدامات گسترده و تخصصی پلیس، گام‌های مثبت و ارزنده‌ای در رفع این معضلات برداشته شده است.

اشتری در پایان با اشاره به اولویت‌های نیروی انتظامی در سال ۹۸ گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های موجود، گسترش اشراف اطلاعاتی و هوشمندسازی پلیس و دیگر اقداماتی که در اولویت‌های نیروی انتظامی تأکید کرده‌ایم بتوانیم سرباز ولایت و خدمتگزار لایقی برای امنیت مردم باشیم.

انتهای پیام/۴۱۰۵/پ

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *