امیدواریم با خارج شدن از فضای تحریمی بتوانیم از جوانان بیشتر استفاده کنیم

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در چند حوزه قانون‌گذاری، نظارت و ورود در برخی مشکلات و سهل انگاری‌هایی که اتفاق می‌افتد انجام وظیفه می‌کند. از ابتدای مجلس دهم مشکلات عمده کشور در جلسات متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی با هماهنگی‌هایی که بین قوا و سایر ارکان داشته در قانون‌گذاری به خوبی انجام وظیفه کرده اما شاید در بخش نظارت انتظاری که جامعه از مجلس دارد، هنوز برآورده نشده است.

بنیادی گفت: از ابتدای شروع مجلس دهم چند مشکل اساسی داشته‌ایم که موضوع آب، محیط زیست، صندوق‌های بازنشستگی، بیکاری، بانک‌ها و … از آن جمله بوده است.

وی افزود: در برنامه پنج ساله ششم توسعه بسیاری از این مشکلات دیده شد و وظایفی برای دولت تعریف و برای مدیریت این مشکلات و برطرف کردن آن‌ها راهکارهایی ارائه شد که بخشی بر مبنای منابع دولتی در حال رسیدگی است و بخشی دیگر باقی مانده است.

بنیادی اظهار کرد: هرچند قانون بازنشستگان تقریبا به خوبی اجرا شد اما انتظار داشتیم رده سنی مدیران جوان‌تر شود ولی تاکنون این اتفاق نیفتاده است. البته کشور در زمان بسیار حساسی قرار دارد و شاید در این فضا دولت در استفاده از مدیران جوان‌تر این ریسک را نکند؛ امیدواریم با خارج شدن از فضای تحریمی بتوانیم از جوانان استفاده بهتر و بیشتری ببریم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که شامل قانون بازنشستگی می‌شوند تاکنون باید خاتمه خدمت داده باشند و کسانی که کارشان ادامه یافته قطعا مجوزی را داشته‌اند که در برخی مواقع از وزارتخانه مربوطه یا از دفتر مقام معظم رهبری صادر می‌شود.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *