افزایش صدور کارت هدیه از طریق پیشخوان‌های شهرنت‌ در روزهای ابتدای سال/ نظارت بر فعالیت تمامی شهرنت‌ها

کد خبر : ۵۵۷۴۹
تاریخ انتشار : ۴ فروردین ۱۳۹۶

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از پیشخوان‌های شهرنت، از ادامه نظارت بر فعالیت شهرنت‌ها تا پایان تعطیلات خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سید مرتضی صالحی، قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی این بانک با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات شبانه روزی به شهروندان و مسافران نوروزی در پیشخوان‌های شهرنت گفت: از پیش از آغاز سال نو و با شروع تعطیلات، تمامی شهرنت‌ها با تمام توان به ارائه خدمات بانکی مورد نیاز مراجعان پرداخت و هیچ مشکلی در پول ‌رسانی، سرویس دهی و … وجود نداشته است.

وی افزود: بانک شهر به تاسی از بانک مرکزی و به دنبال افزایش سقف برداشت از خودپردازها از ۲میلیون ریال به ۵ میلیون ریال، امکان صدور کارت هدیه از طریق پیشخوان‌های شهرنت را از سه کارت به ۱۰ کارت افزایش داد که این اقدام همزمان با سال نو و فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، مورد استقبال شهروندان قرار گرفت، چراکه مشتریان این امکان را دارند تا با هر نوع کارت شتابی، کارت هدیه مورد نیاز خود را از شهرنت‌ها دریافت کنند و با وجود تعطیلی شعب شبکه بانکی کشور، مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

به گفته صالحی، تنها در روز ۳۰ اسفند، ۳۹ هزار و ۶۵۰ کارت هدیه ، در روز اول فروردین ۱۱ هزار و ۹۳۳ عدد و روز دوم فروردین ماه هشت هزار و ۴۷۷ عدد کارت هدیه از طریق پیشخوان‌های شهرنت صادر شده است. قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر در ادامه اظهار کرد: تا پایان تعطیلات نیز نظارت بر فعالیت تمامی پیشخوان‌های شهرنت وجود دارد و امیدواریم شهروندان برای انجام فعالیت‌های بانکی خود هیچ مشکلی نداشته باشند.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *