اعتراض هواداران پرسپولیس و استقلال از بلیت فروشی موسسه اعتباری کوثر

کد خبر : ۸۸۷۶۴
تاریخ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مخاطبان بسیاری در تماس با بانک مردم می گویند: موسسه اعتباری کوثر اصلا برای فروش بلیت بازی مهمی چون پرسپولیس و استقلال مناسب نیست.

طرفداران سرخابی با گله مندی از سیستم آزار دهنده فروش بلیت بازی دربی های پایتخت توسط موسسه اعتباری کوثر خواهان فروش الکترونیکی بلیت دربی شدند.

به گرارش بانک مردم، در دربی قبل هواداران استقلال و پرسپولیس در شعب موسسه اعتباری کوثر بسیار اذیت شدند چراکه کارمندان این موسسه دائما اعلام می‌کردند سیستم فروش بلیت کند است.

قبل از موسسه اعتباری کوثر یک شرکت مبادرت به فروش الکترونیکی بلیت دربی می‌کرد و نیازی به حضور در شعب یا باجه‌های بلیت فروشی نبود اما از دربی قبلی موسسه اعتباری کوثر این وظیفه را بر عهده گرفته که عملکرد ضعیف آن موجب نارضایتی هواداران استقلال و پرسپولیس شده است.

هواداران برای تهیه بلیت باید ابتدا در شعب موسسه اعتباری کوثر حضور می‌یافتند و بعد از صف‌های طولانی و معطلی زیاد پول واریز می‌کردند. در روز بازی نیز باید فیش‌های دریافتی را در ورزشگاه آزادی تبدیل به بلیت مسابقه می‌کردند. این فرآیند طولانی موجب نارضایتی هوادران فوتبال شده و حالا با اعلام اینکه دوباره موسسه کوثر متولی فروش بلیت دربی شده آنها به این مساله اعتراض کرده‌اند.

موسسه اعتباری کوثر یکی از موسسات خوب کشورمان است که خدمات اجتماعی بسیاری ارائه می‌دهد اما هواداران فوتبال اعتقاد دارند این موسسه در ارائه خدمات ورزشی ناتوان است.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *