اطلاعیه شماره ۳ موسسه اعتباری ملل: بازرسی و شناسایی ترازنامه تعاونی وحدت تمام شد/ شناسایی املاک ادامه دارد/پرداخت سپرده‌ها بعد از گزارش بانک مرکزی

کد خبر : ۷۳۰۷۷
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: روابط عمومی موسسه اعتباری ملل اعلام کرد با تلاش شبانه‌روزی  کار بازرسی و شناسایی وضعیت ترازنامه تعاونی وحدت به اتمام رسیده اما همچنان املاک وحدت در حال شناسایی است.

به گزارش بانک مردم، در اطلاعیه موسسه اعتباری ملل آمده است:

بنام خدا

با عرض سلام و ادب و احترام و تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی النقی (ع) و همچنین تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید اکمال دین و اتمام نعمت، بدینوسیله به استحضار مشتریان و سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار وحدت می رساند؛

با تکیه بر الطاف بیکران خداوند منان و عنایات ائمه اطهار(ع) با تلاش شبانه روزی همکاران موسسه اعتباری ملل و همکاری اعضای هیات تصفیه و مدیران ارشد تعاونی اعتبار وحدت، کار بازرسی و شناسائی وضعیت ترازنامه (منابع، مصارف و…) شعب تعاونی، توسط تیم های بازرسی موسسه روز گذشته پایان یافت و گروهای بازرسی پس از بازگشت از ماموریت در اسرع وقت نسبت به جمع بندی و ارائه گزارش اقدام خواهند نمود.

همچنین کار شناسائی املاک و سایر دارائی‌های تعاونی نیز کماکان در حال انجام بوده، ارزیابی تعدادی از املاک انجام و با تعیین کارشناس رسمی دادگستری بزودی مورد کارشناسی قرار خواهند گرفت و بخشی از املاک نیز که دارای نقص یا کسری مدارک و یا دارای معارض هستند در حال رایزنی با هیات تصفیه، بانک مرکزی و قوه قضائیه هستیم که انشاءالله هرچه سریعتر تعیین تکلیف شده و کارشناسی و ارزیابی امکان پذیر می گردد.

بدیهی است گزارش های واصله پس از جمع بندی تقدیم بانک مرکزی خواهد شد و حسب نظر مراجع ذیصلاح، امید به خدا کار پرداخت سپرده‌ها آغاز می گردد.
در پایان از صبوری تمامی مشتریان و سپرده گذاران ارجمند تعاونی اعتبار منحله وحدت که در این فرآیند به خوبی و با متانت تمام و کمال، خدمتگزاران خود را در موسسه اعتباری ملل همراهی و همیاری می نمایند صمیمانه سپاسگزاریم.

مجدداً تاکید می شود اخبار و اطلاعات مربوط به ساماندهی تعاونی اعتبار وحدت را صرفاً از طریق سایت و تلگرام رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های ذیل پیگیری فرمایید.
www.melalbank.ir
@melal_bank_ir

موفق و سربلند باشید
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *